Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen zewnętrzny | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Zaplecze konferencyjne Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć |
| Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Plaża Ponta Negra zlokalizowany jest 25 min spacerem od Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla.
Do ciekawostek należy również Templo de Manaus de A Igreja de Jesus Cristo dos Santos dos Últimos Dias, który znajduje się w odległości 2 km od 2-pokojowego apartamentu.
Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla oferuje balkon, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W obiekcie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się ręczniki kąpielowe.
Ten apartament jest wyposażony w aneks kuchenny. Apartament o powierzchni 46 m² znajduje się 5 km od lotniska Eduardo Gomes. Ponadto goście mają dostęp do centrum fitness, które pomaga im utrzymać formę. Na miejscu jest dostęp do prywatnego basenu kąpielowego.
- Lotniska
- Lotnisko Eduardo Gomes10 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Czujniki dymu
- Gaśnice
- Karta dostępu
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Centrum fitness
Usługi
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla?
W Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających. - ❓
Czy Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla ma basen?
Apartamento Manaus - Vista Rio- Amazonia - Prox Orla dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.